ساخت قالب CNC

معرفی خدمت

قالب‌های CNC ابزارهایی هستند که برای شکل‌دهی به مواد ترموپلاستیک در فرآیند وکیوم فرمینگ استفاده می‌شوند. این قالب‌ها با استفاده از دستگاه‌های CNC با دقت و ظرافت بالا ساخته می‌شوند و می‌توانند اشکال پیچیده و ظریف را با جزئیات دقیق ایجاد کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی با کارشناسان ما، می‌توانید با تلفن‌های فوق تماس بگیرید:

خدمات قابل ارائه

طراحی و ساخت قالب CNC:

فرایند ارائه خدمات

۱. مشاوره و ارزیابی:

در ابتدا محصول مورد ارزیابی قرار می‌گیرد تا اطلاعات مورد نیاز برای طراحی و ساخت قالب به دست آید.

۲. طراحی قالب:

پس از به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز طرح سه بعدی قالب با نرم افزارهای های کامپیوتری طراحی می‌شود.

۳. ساخت قالب:

در ادامه قالب آلومینیومی در واحد قالب سازی مجموعه با دستگاه‌ها پیشرفته سی ان سی(CNC) ساخته می‌شود. سپس قالب فرزکاری و سوراخکاری می‌شود تا در فرایند وکیوم استفاده شود.

۴. تحویل به مشتری:

در پایان قالب آماده تحویل به مشتری می‌شود. و مشتری می‌تواند از قالب در فرآیند وکیوم فرمینگ برای شکل‌دهی به ورق‌های ترموپلاستیک استفاده نماید.

مزایا و کاربرد

مزایا

 • دقت بالا: قالب‌های CNC با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته CNC ساخته می‌شوند و می‌توانند اشکال و ابعاد را با دقت بسیار بالا شکل دهند.
 • کیفیت بالا: قالب‌های CNC از مواد باکیفیت بالا ساخته می‌شوند و می‌توانند قطعات پلاستیکی با سطح صاف و صیقلی شکل‌دهی کنند.
 • انعطاف‌پذیری: قالب‌های CNC می‌توانند برای تولید طیف گسترده‌ای از اشکال و ابعاد استفاده شوند.
 • طول عمر بالا: قالب‌های CNC از مواد بادوام ساخته می‌شوند و می‌توانند برای تولید تعداد زیادی از قطعات استفاده شوند.
 • کاهش ضایعات: قالب‌های CNC به طور دقیق و مطابق با ابعاد مورد نظر ساخته می‌شوند، به همین دلیل ضایعات مواد اولیه به حداقل می‌رسد.

کاربرد

 • بسته‌بندی: قالب‌های CNC برای تولید طیف گسترده‌ای از بسته‌بندی‌های وکیوم فرمینگ و … استفاده می‌شوند.
 • تولید قطعات صنعتی: قالب‌های CNC برای تولید قطعات وکیوم ضخیم و صنعتی استفاده می‌شوند.

برخی از نمونه‌کار‌ها

درخواست خدمت

واحد قالب سازی صنایع وکیوم فرمینگ قائم متشکل از متخصصین مجرب می‌باشد و مجهز به دستگاه‌های پیشرفته قالب سازی است، ما مشتاقانه آماده ارائه خدمات ساخت قالب سی ان سی به شما عزیزان هستیم.

چگونه می‌توانید با ما تماس بگیرید

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما، می‌توانید با شماره‌های فوق تماس بگیرید:

اگر تمایل به ارسال پیام مستقیم از طریق واتساپ دارید، از شماره ۰۹۱۰۰۰۲۲۸۱۸ و یا لینک بالا استفاده نمایید.

چرا ما؟

 • بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان: صنایع وکیوم فرمینگ قائم از سال ۱۳۷۰ با فعالیت در زمینه بسته‌بندی‌های وکیوم فرمینگ آغاز به کار کرده است. این مجموعه با سابقه درخشان خود، به لطف الهی یکی از پیشگامان این صنعت در ایران محسوب می‌شود.
 • کاملترین مجموعه بسته‌بندی: صنایع وکیوم فرمینگ قائم دارای واحد‌های مشاوره، طراحی، قالب سازی، تولید و مونتاژ و واحد ماشین‌سازی می‌باشد. به جرات می‌توان گفت مجموعه ما از کاملترین مجموعه‌ها در زمینه بسته‌بندی وکیوم فرمینگ است.
 • تجهیزات پیشرفته و به روز: صنایع وکیوم فرمینگ قائم همواره از تجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته و به روز استفاده می‌نماید، تا همیشه یک قدم از رقبای خود جلوتر باشد! 🙂
 • کارکنان متعهد و مجرب: کارکنان این مجموعه افتخار دارند که در تمام واحدها به عنوان متخصصان مجرب و متعهد خدمات را ارائه دهند. این تیم از افراد با تجربه تشکیل شده است که سال‌هاست در حوزه خدمات وکیوم فرمینگ فعالیت دارند.
 • مشاوره رایگان: برای دریافت مشاوره رایگان یا ارسال درخواست خدمات وکیوم فرمینگ، لطفا با شماره‌های تماس فوق تماس بگیرید. تیم ما آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه پیشنهادات مناسب است.

 

ما را بهتر بشناسید

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد صنایع بسته بندی قائم از لینک زیر استفاده نمایید:

نمایشگاه چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته ۱۴۰۲